Kompletní řešení

pro průmysl a vědu

Optonika 2011 - ještě lepší než loni

Optonika 2011 - ještě lepší než loni

06.05.2011

Ve dnech 29.3. - 1.4.2011 proběhl 19. ročník mezinárodního veletrhu elektroniky a elektrotechniky AMPER. Letos veletrh poprvé opustil Prahu a zavítal do moravské metropole - na výstaviště do Brna. Jedním z velkých lákadel celého veletrhu byla výstava elektromobilů, které jsou dostupné na českém trhu. Vozidla budoucnosti jsou velice zajímavá, například Tesla Roadster dokáže zrychlit z nuly na 100 km/h za pouhé čtyři sekundy.

Jako součást velkého AMPERu proběhl také druhý ročník veletrhu optické a fotonické techniky OPTONIKA. Naše firma MIT se představila v oboru č. 8 Lasery a jejich aplikace na stánku G1 087, kde předvedla výrobky společnosti Newport, Spectra-Physics, Ophir/Spiricon, Femto či nové divize Newportu New Focus. Během veletrhu proběhl také speciální odborný seminář - Optonika 2011. Na tomto semináři představila firma MIT možnosti měření energie laserových pulsů, výkonu laserů a profilů laserových svazků pomocí výrobků firmy Ophir/Spiricon.

Na veletrhu OPTONIKA 2011 vystavovalo 15 společností a výzkumných center, návštěvnost byla oproti prvnímu ročníku veliká a již nyní se těšíme na další ročník a vaši návštěvu.

Na náš stánek se můžete podívat zde.

 

© MIT - lasery 2010, Design by Maxx, powered by Miriam-engine