Kompletní řešení

pro průmysl a vědu

Laser 2009

LASER World of PHOTONICS 2011

19.05.2011

V Marshově supermarketu ve státě Ohio v USA byla v roce 1974 poprvé na světě použita čtečka čárových kódů a to na balíček žvýkaček Wrigley. Tuto revoluční technologii přivedla na svět firma Spectra-Physics. Spectra-Physics není významná pouze zaváděním inovativních technologií, je především prvním výrobcem laserových systémů pro průmysl a v letošním roce oslavuje plných 50 let od svého založení.

Spectra-Physics v poslední době představila několik zajímavých novinek v oblasti laserových systémů, např. Q-spínané lasery "vše v jednom" Explorer či Mosaic nebo ultrarychlé zesilovače Spitfire Ace. Všechny tyto systémy budou jistě k vidění na veletrhu LASER World of PHOTONICS, který proběhne ve dnech 23. až 26. května 2011 v Mnichově.

Laser World of Photonics 2011 je již 21. ročníkem nejvýznamnější mezinárodní výstavy optických technologií, která umožňuje kontakt a komunikaci mezi podnikateli a vědci z celého světa. Českou republiku budou na veletrhu zastupovat např. společnosti Meopta nebo SQS Vláknová optika. Z tisíců nových aplikací, inovací a technologií, které budou na veletrhu k vidění, vybíráme velice neobvyklou, téměř dvoumetrovou integrační kouli k měření klasických lamp nebo LED modulů a polí ISP 2000 firmy Instrument systems. Podobných "vychytávek" bude možné shlédnout nepočítaně a nepochybně si i firma Spectra-Physics připraví nějakou horkou novinku na oslavu 50. výročí založení.

Nezapomeňte tedy, veletrh optických technologií Laser World of Photonics 2011 začíná 23. května! Možná se potkáme v hale B1 na stánku 560 firmy Newport/Spectra-Physics, kterou MIT s.r.o. také zastupuje.

 

© MIT - lasery 2010, Design by Maxx, powered by Miriam-engine