Kompletní řešení

pro průmysl a vědu

Měření výkonu a energie laserů

Měřicí přístroje

Stolní i přenosné přístroje pro měření výkonu a energie laserů od firmy Ophir. Měřicí přístroje jsou kompatibilní se všemi měřicími sondami Ophir a jsou dodávány s kalibračním certifikátem.

PC-Interface

Rozhraní pro připojení všech typů měřicích sond Ophir přímo do PC nebo notebooku. Vyrábí se v několika variantách, jedna z nich je bezdrátová prostřednictvím Bluetooth.

Termočlánkové sondy

Termočlánkové měřicí sondy pro nízké výkony v rozsahu 30 µW až 50 W od firmy Ophir. Sondy s kalibračním certifikátem jsou

Termočlánkové sondy

Termočlánkové měřicí sondy pro střední výkony v rozsahu 50 mW až 300 W od firmy Ophir. Sondy s kalibračním certifikátem jsou určené pro měření výkonu kontinuálních laserů nebo průměrného výkonu pulzních laserů.

Termočlánkové sondy

Termočlánkové měřicí sondy pro vysoké výkony v rozsahu 500 mW až 10 kW od firmy Ophir. Sondy s kalibračním certifikátem jsou určené pro měření výkonu kontinuálních laserů nebo průměrného výkonu pulzních laserů.

Pyroelektrické sondy

Pyroelektrické měřicí sondy pro pulzní energie v rozsahu 10 pJ až 40 J od firmy Ophir. Sondy s kalibračním certifikátem jsou určené pro měření energie jednotlivých pulzů pulzních laserů.

Fotodiodové sondy

Fotodiodové měřicí sondy pro malé výkony laseru v rozsahu 10 pW až 3W od firmy Ophir. Sondy s kalibračním certifikátem jsou určené pro měření výkonu kontinuálních laserů nebo průměrného výkonu pulzních laserů ve spektrální oblasti 190 nm až 1800 nm.

Comet

Řada jednoduchých měřicích přístrojů pro rychlou a přesnou kontrolu výkonu větších laserů od 20 W do 10 kW od firmy Ophir

 

RP sondy

Speciální sondy pro měření výkonu a energie pulzních laserů s velkou opakovací frekvencí až 17 kHz v rozsahu 30 mW až 1500 W od firmy Ophir.

Speciální sondy a integrační koule

Speciální sondy a integrační koule od firmy Ophir určené pro měření např. skenovacích laserů nebo laserů a LED diod s velkou divergencí.

Měřicí přístroje

Stolní i přenosné přístroje pro měření výkonu a energie laserů od firmy Newport. Všechny přístroje jsou dodávány s kalibračním certifikátem a jsou kompatibilní s většinou měřicích sond Newport.

818P

Termočlánkové měřicí sondy pro výkony v rozsahu 1 W až 3 kW od firmy Newport. Sondy s kalibračním certifikátem jsou určené pro měření výkonu kontinuálních laserů nebo průměrného výkonu pulzních laserů.Určené pro měření výkonu kontinuálních laserů nebo průměrného výkonu pulzních laserů.

818E

Pyroelektrické měřicí sondy pro pulzní energie v rozsahu 20 µJ až 15 J od firmy Newport. Sondy s kalibračním certifikátem jsou určené pro měření energie jednotlivých pulzů pulzních laserů.

918D

Fotodiodové měřicí sondy pro malé výkony v rozsahu 11 fW až 2W od firmy Newport. Sondy s kalibračním certifikátem jsou určené pro měření výkonu kontinuálních laserů nebo průměrného výkonu pulzních laserů ve spektrální oblasti 190 nm až 1800 nm.

818, 918, 818-ST a 818-xx-L

818,918, 818-ST a 818-xx-L      Další fotodiodové měřicí sondy pro malé výkony od firmy Newport. Sondy s kalibračním certifikátem jsou určené pro měření výkonu kontinuálních laserů nebo průměrného výkonu pulzních laserů ve spektrální oblasti 190 nm až 1800 nm. Tyto sondy nejsou kompatibilní se všemi měřicími přístroji Newport.

918D-IS a 818-IS

 Malé integrační koule s fotodiodovými detektory pro měření výstupů z optických vláken.

Příslušenství

Adaptéry, držáky, atenuátory, atd. pro fotodiodové detektory od firmy Newport

 

© MIT - lasery 2010, Design by Maxx, powered by Miriam-engine